SPECIAL N&N #restartpodnikani - Inspirativní holky z marketingu • Rozkvetlá Periferie • Korona nás přiblížila zákazníkům • .....
Tento text se zobrazí za předmětem e-mailové zprávy. Upravte si jej podle potřeby, nebo úplně odstraňte. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Jak být užitečný v této nelehké době?“ Byla naše myšlenka, ze které se zrodila iniciativa reSTARTpodnikání.

Dáváme hlas menším až středním podnikatelům a živnostníkům, abychom podpořili jejich nový začátek. Každý týden zveřejníme individuální rozhovory s majiteli obchodů, provozoven, studií či výroby. Znáte někoho, komu může iniciativa reSTARTpodnikání pomoci? Neváhejte přeposlat náši nabídku dále. Je bezplatná a pro velký zájem je prodloužena
do 30. června.
Pavlína Louženská je žena mnoha tváří, ale všechny její tváře se vyznačují úsměvem a pozitivní energií. Původem učitelka angličtiny, přesídlila do světa marketingu, kde zastávala významné pozice ve významných firmách jako je agentura H1 nebo Zoot. Působila také v digitální agentuře 2Fresh a společně se dvěma kolegyněmi založila komunitu #HolkyzMarketingu.
Ruční výroba, bylinky a éterické oleje, design, a hlavně ekologická odpovědnost. To vše spojuje dohromady česká značka Almara Soap, která k výrobě tuhých mýdel přidala v loňském roce i další produkty přírodní kosmetiky. Zájem o její produkty dosáhl takových rozměrů, že umožnil expanzi značky na italský trh. Tehdy ale do cesty vstoupila koronavirová krize a velké plány přibrzdila.
Pokud jste někdy zavítali do vyhlášené branické kavárny Periferie café, možná vás obsluhovala zrovna sama majitelka a koučka Mira Košťálková, která díky svému pozitivnímu přístupu a kreativitě v době těch nejtvrdších koronavirových opatření transformovala kavárnu ve farmářský obchůdek, a tím odstartovala novou kapitolu svého byznysu.
Když Nicole Patočková a její otec Miloš Patočka téměř před 5 lety zakládali projekt Peblo, vůbec je nenapadlo, kam až je cesta zavede a jakých nabere projekt obrátek.
Terasa U Prince je střešní restaurace s jedním nejmagičtějších výhledů na Staroměstské náměstí.
Pražírna fairtradové bio kávy Fair & Bio ze středočeského Kostelce nad Labem dělá jak skvělou kávu, tak spokojenější lidi, kteří pro ni pracují.
Kvůli pandemii sice přišli o značnou část objednávek, ale zato se začali více starat o své zákazníky a pochopili, že to je přesně ta cesta, kterou chtějí dál pokračovat.
Za nezávislým divadelním spolkem stojí usměvavá energická Eliška Kahoun. Její cesta k divadlu nebyla přímočará, i přesto, že jí tanec a scénické umění přitahovalo už od malička, dostala se Eliška do světa byznysu.
Výtvarnice a fotografka z Písku Petra Jansová se již řadu let věnuje své vášni – focení. Focení je pro ni každodenní inspirací a to především, když má možnost fotit portréty, rodiny, lidskou tvář.
CrossFit v posledních letech zažívá velký boom. Je to tréninkový systém, který spojuje cvičení s vlastní vahou, silový trénink, prvky gymnastiky a atletiky. Tento boom se však nedobrovolně zastavil...
Podnikatel, milovník kultury, organizátor Ceny Thálie a Ceny Stanislava Libenského, úsměvem oplývající Marek Veselý. Ne vždy mu ale bylo do smíchu, před pár lety si prošel náročným obdobím v profesním a osobním životě a jak sám říká: „Byl jsem opravdu na dně a nevěděl jsem, jak dál.“
„I kdyby nebylo na chleba, nezavřeme,“ říká Tomáš z rodinné kavárny CAFE TONE. Korona jim přeskládala byznysový koncept, pořídili díky ní druhý mlýnek a posílila jim vztahy s kávomilci. I přesto, že mezi ně postavila plexisklo.
Vinařství PROQIN dostalo kvůli koronakrizi dost ran, které byly na hraně „vykrvácení“. Vypadalo to, že jim osud pálavskou galerii vín, kterou si nedávno vzali pod křídla, zkrátka nepřeje. Nakonec je zachránil crowdfunding.

V tomto podcastu se budeme věnovat restartu podnikání, který je v současnosti velmi aktuálním tématem.
Kampaň reSTARTpodnikání je věnována všem menším až středním podnikatelům a živnostníkům a tradičním českým značkám na podporu jejich nového začátku.
Pro velký zájem prodlužujeme iniciativu #restartpodnikani do 30. června.
PARTNEŘI PROJEKTU
Facebook Instagram
 
Tento email byl odeslán na adresu masekjakub@centrum.cz.
Odesilatelem je Noviny&Novinky z Prahy a Berlína, mail@novinyanovinky.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.


S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
Antispam pravidla