Únor za námi, co nás čeká za akce v březnu?
Únor nám utekl jako voda. Tento březen se ale můžete těšit hned na 14 akcí, které jsme si pro Vás připravili. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Únor za námi, co nás čeká za akce v březnu?
Únor nám utekl jako voda. Tento březen se ale můžete těšit hned na 14 akcí, které jsme si pro Vás připravili. V březnu se můžete například těšit na pokračování naší GUG Roadshow, kde představujeme široké veřejnosti nástroje G Suite. Také nesmí chybět oslava Mezinárodního dne žen, a to hned v Praze a Ostravě. V Brně se naopak budeme věnovat Flutteru nebo si poslechneme, jak se má správně provádět e-mailing pro eshopy.
NADCHÁZEJÍCÍ AKCE V MĚSÍCI
Pojďme společně oslavit Mezinárodní den žen. Bez karafiátů a prázdných řečí. Chceme se potkat, sdílet a dozvědět se něco nového o sobě i ostatních. Počet míst je omezen, a proto vás prosíme: registrujte se pouze pokud opravdu plánujete dorazit.

Chapter: GBG Prague
Kdy: 7.3.2020
Kde: Impact Hub Praha D10
Chci vědět více!
Na tomto meetupu vám představím programovací jazyk Dart a framework Flutter. Díky Flutteru píšeme jeden společný zdrojový kód a aplikaci můžeme spustit na Androidu, iOS nebo webu.

Chapter: GDG Brno
Kdy: 3.3.2020
Kde: Impact Hub Brno
Chci vědět více!
Chcete se naučit vytváření webových aplikací?
Naučte se to s Firebase!
Připojte se na Firebase Study Jam a společně budeme vytvářet webové aplikace s využitím služeb Firebase.

Chapter: GDG Ostrava
Kdy: 24.3.2020
Kde: Impact Hub Ostrava
Chci vědět více!
Pokud chce být někdo skvělý programátor, musí se také neustále učit, trénovat a brát si to nejlepší z toho, jak to dělají ostatní.


Chapter: GDG Pardubice
Kdy: 17.3.2020
Kde: Univerzita Pardubice - Fakulta elektrotechniky a informatiky
Chci vědět více!
Připravujeme projekt pro dálkové ovládání videa na Raspberry Pi s dálkovým ovládáním přes LTE a VPN. 

Chapter: GXG Jičín
Kdy: 5.3.2020
Kde: GeekLab z.s.
Chci vědět více!
EDUStaňkov je otevřená vzdělávací akce “učitelů pro učitele”. Formou volitelných workshopů získávají účastníci praktické a inspirativní návody z různých oblastí výuky.
Akci pořádají společně skupiny GEG Učte s námi a GEG Brno

Chapter: GEG Učte s námi a GEG Brno
Kdy: 14.3.2020
Kde: Základní škola Staňkov
Chci vědět více!
Eshopům e-mail marketing generuje nejvíce objednávek. Přesto v něm většina internetových eshopů plave (nebo se spíš topí? :) - jednoduše řečeno nedělá ho tak, aby z něj získala maximum.

Chapter: GBG Brno
Kdy: 14.3.2020
Kde: FlowUp, s.r.o.
Chci vědět více!
Navštivte nás během největší roadshow letošního roku, během které vám certifikovaní experti představí digitální kancelář od Google - G Suite.
Tento měsíc jedeme za Vámi do Prahy, Uherského Hradiště, Ústí nad Labem a do Zlína.

Chapter: GDG Brno a další
Kdy: od 9.3.2020

Chci vědět více!
Soňa Petruželová je aktuálně hlavně maminkou dvou malých dětí a Google Partners Trénerkou. Ve svém profesním životě v digitálním marketingu si přešla od PPC specialisty po ředitelku kdysi největšího Performance Teamu v H1.cz.


Chapter: GBG Ostrava
Kdy: 5.3.2020
Kde: Impact Hub Ostrava
Chci vědět více!
Mezinárodní den žen je tu! Pojďme ho oslavit společně :)
Můžete se těšit na inspirativní příběhy žen z IT, businessu a marketingu, technický workshop pro začátečníky. Nebude chybět ani dobré  jídlo a pití a v neposlední řadě bude i hlídání pro děti.

Chapter: GDG Ostrava
Kdy: 6.3.2020
Kde: center Pant
Chci vědět více!
Běžný programovací jazyk nepopisuje efekty v typovém systému, ale využívá pro ně zabudovaných konstrukcí (např. null reference, vyjímky, přímé IO).
Jiří Maršíček vysvětlí jaký je benefit popisu efektů v typovém systému a jak oddělení deklarace efektů od implementace zlepší modularitu a testovatelnost našeho kódu.

Chapter: GDG Jihlava
Kdy: 26.3.2020
Kde: College of Polytechnics (VŠPJ)
Chci vědět více!
Nachytřovací akce o iPadech a jejich efektivním využití ve výuce.

Chapter: GEG pod Ještědem
Kdy: 19.3.2020
Kde: ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou
Chci vědět více!
ngParty
Náhledový obrázek ngBigParty
Naše spřátelená vývojářská komunita ngParty připravuje na 7. dubna 2020 svou již pátou JavaScriptovou konferenci ngBigParty. Během celodenních přednášek se můžeme těšit světovou špičku v IT a obzvlášť v JavaScript komunitě. Ke slovu se dostanou převážně frontendová témata z technologického světa zejména
#Javascript #TypeScript #AI #MachineLearning #React #Kotlin a další.
Celou konferenci má na starosti pražská javascriptová komunita, která už řadu let pro své členy připravuje pravidelné Meetupy a rádi by pozvali i vás všechny, naši věrnou GUG.cz rodinu. Stačí zadat promo kód “GUGCZ2020” a získáte slevu 20% na lístek! Komunitám zdar :)
Chci vědět více!
Z MINULÉHO MĚSÍCE
Fotka z workshopu
Workshop: Jak si vytvořit
osobní vizi
Ostavský workshop pořádaný v Impact Hub Ostrava měl pomoci objasnit co to je osobní vize a jak se dá vytvořit a také měl pomoct účastníkům zapřemýšlet nad vlastním směrem / vizí. Účastnice byly spokojené a převážně odcházely s naplněnými očekáváními. Zúčastnilo se celkem 12 účastnic. Děkujeme Jarce Kořené a Šárce Skopalové z GBG Ostrava za zorganizování této podařené akce.
GUGcast titulní obrázek s logem
Nové dva díly GUGcastu
Únor byl pro GUGcast zlomový, povedlo se nám sehnat hned dva skvělé hosty - Filipa Goszlera, kterého jsme se zeptali jak funguje GUG.cz a také jak to dnes vypadá ve světě s komunitami. Také jsme vyzpovídali Elišku Čejpovou, Scrum Masterku na mateřské, se kterou jsme společně zavzpomínali na její začátky s technologiemi a proč je dnes těžké zbavit se předsudků, že žena v IT nemůže uspět.
Na další měsíc se můžete těšit třeba na Petera Malinu, CTO brněnského FlowUp - zeptali jsme se ho, jak vypadaly jeho začátky, zakládání FlowUpu a také jak dosáhl ke Google Developer Expertovi pro Cloud.
GUG.cz je společenství skupin lidí se zájmem o Google technologie, nezávislé na Google. Pořádáme setkávání, přednášky, workshopy a další akce. V našich skupinách se potkávají vývojáři, lidé z firem, geeci a uživatelé, a učitelé.
Přidej se do #gugfamily!
Chceš být u zrodu několika skvělých akcí ročně? Máš zájem být v komunitě stejně nadšených lidí, jako jsi ty? Není nic jednoduššího než se přidat do GUGu a stát se členem naší #gugfamily!

Chci se přidat!
Naši partneři
Google Dotekománie.cz Smart Emailing
Děkujeme našim partnerům, že nám pomáhají v našem poslání vzdělávat Česko v technologiích!
Chcete být také naším partnerem? Dejte nám vědět na filip@gug.cz!
Tento GUGletter byl odeslán na adresu premysl.vaculik@gmail.com.
Odesilatelem je GUG.cz, mailer@gug.cz.
Tento newsletter je obchodním sdělením. Dostáváte ho jako účastníci některé z našich předešlých akcí, nebo jste si ho sami objednali. Newsletter rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

 V případě, že si již nepřejete, aby Vám byl zasílán, můžete se z jeho odběru odhlásit zde. 


S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
Antispam pravidla